Jak koupit značkové zboží na Aliexpressu - Skryté odkazy Aliexpress

Jak koupit značkové zboží na Aliexpressu

Už jste někdy slyšeli o tom, že se dá na Aliexpressu nakoupit značkové zboží za zlomek běžné ceny, ale nikdy jste ho tam neviděli. Není divu, za normálních okolností ho ani neuvidíme. AliExpress totiž nepovoluje prodej značkového zboží a proto prodejci skrývají své „značkové“ zboží za jiné, neznačkové, například za ponožky, či cokoliv jiného. Tyto nákupy jsou označovány jako skryté nákupy, nebo nákupy ze skrytých odkazů.

Jak skrytý prodej funguje?

Je to naprosto jednoduché. Potřebujeme k tomu tzv. katalog skrytého zboží, který obsahuje fotografie značkového zboží a odkaz na AliExpress. Katalogy jsou většinou na čínských stránkách yupoo a proto vás zasypou zbožím, ale i Čínskými znaky. My jsme pro vás našli unikátní České yupoo stránky, na kterých najdete zboží pouze od prověřených obchodníků.

Následujícím odkazem, můžete navštívit Český katalogu skrytých odkazů. Na hlavní stránce, uvidíte seznam posledních 100 nových produktů s popisem i cenou v USD. Cena je v USD proto, že na AliExpressu nakupujete také v USD. Katalog je velmi jednoduchý a proto je také nesmírně přehledný. A hlavně…. plně v Českém jazyce! Nechybí zde ani volba „Kategorie“, kde je veškeré zboží přehledně seřazeno do příslušných kategorií a navíc je rozděleno na dámské, pánské, nebo unisex. Takový katalog je v ČR unikátní.

 

 

Po kliknutí na vybrané zboží, se nám otevře odkaz s galerií, kde vidíme opět cenu, ale navíc zde najdeme skrytý odkaz na Aliexpres. U každé varianty zboží zde najdeme kód, podle kterého si zboží vybere na Aliexpressu, protože tam, už uvidíme zboží jiné. Nemusíme však mít strach. Prodejce ví přesně, které zboží má odeslat. V našek ukázkovém příkladu, jajdeme opasek pouze v jedné variantě, takže u něj vidíme kód „E459“

Jak vidíte, na AliExpresu se zobrazilo úplně jiné zboží a v tom spočívá právě onen skrytý nákup. Pokud přejedete myší přes volbu barevné varianty, všimnete si, že se u této volby zobrazí právě náš kód E459, takže víme, že jde skutečně o námi zvolenou variantu zboží. Stejným způsobem postupujeme i v případě, že máme např. více barevných variant. Zvolíme si tedy naši variantu a pokračujeme jako vždy…. volba adresy …. platba.

 

Každý skrytý prodej má tedy svá pravidla objednávání, která se mohou lišit v závislosti na prodejci, či zboží. Nejčastější variantou je, že pomocí kódu vybereme zvolený produkt a k němu třeba velikost dle tabulky tak, jako v našem příkladu.

Po zaplacení těchto trika, které vidíte na obrázku vám tedy mohou domů dorazit například značkové hodinky, kabelky, trička, nebo cokoliv jiného, fantazii se meze nekladou a skrytých produktů můžeme na AliExpressu nalézt až několik tisíc.

POZOR!!! Pro skrytý prodej platí samozřejmě určitá pravidla, která chrání jak prodejce, tak i kupujícího. U skrytých odkazů nikdy neotevíráme spor, nezmiňujeme nikde značky, ani se nesnažíme nijak kontaktovat prodejce. Můžeme tak ohrozit jeho obchod, jehož založení stojí $1500. Pokud potřebujete poradit, nebo si nevíte rady s reklamací právě ze skrytého odkazu, využijte náš formulář a my se vám pokusíme poradit 🙂

Tímto nenabádáme nikoho k nákupu ze skrytých odkazů. Článek má pouze informativní charakter. 

Ale pokud vás i přesto zajímají skryté odkazy, najdete je zde – http://yupoo.info/

Můžete se také přidat do facebookové skupiny Skryté odkazy AliExpres, kde je pravidelně přidáváno nové zboží a můžete se s ostatními členy podělit o své zkušenosti.

Kam dál?

Jak nakupovat na Aliexpressu?

Jak se registrovat na AliExpress?

Kde mohu vybírat značkové zboží?

Jak vybrat správnou velikost nebo barvu ze skrytého odkazu prodejce?